|
trafi ten co nigdy nie gral i puscil tak z nudow, jak zawsze..
zawsze sadzilem ze toto lotek to jeden wielki wal , dopoki "sasiad" (tzn kojarzylem go z pyska) nie trafil 6 (dlugo nikt nie wiedzial ze to on... gdy juz wyjechal uj wie gdzie okazalo sie ze to on)
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 29.07.2008 o godz. 19:20.
|