Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 29.07.2008, 19:08
Ja jak wygram to się z nikim nie podzielę

Swoją drogą przypomniało mi się pewno zdarzenie sprzed kilku lat. Moja babcia razem ze swoją przyjaciółką grały w tego dużego lotka od kilkunastu (kilkudziesięciu?) lat. Tamta babcia przez wszystkie te lata zawsze wysyłała identyczne liczby. Tydzień w tydzień (czy co ile jest to losowanie), i raz zapomniała... Trafiłaby 6!
Autentycznie, z ręką na sercu!
Babcia przez jakieś 2 tygodnie chyba się do nikogo nie odezwała, wyglądała jakby jakaś tragedia się wydarzyła. Ale w sumie nic dziwnego...
Odpowiedz cytując