flamengista napisał(a):

Legia nie sprzeda Rogera, więc w środku pola może się toczyć rywalizacja Roger-Giza-Iwański. Cokolwiek byśmy powiedzieli o tej trójce, to i tak u nas na tej pozycji co najwyżej Jirsak aspiruje do tego poziomu. A oni mają 3 takich piłkarzy.D
|
Z tym bym nie przesadzał, bo taki Giza (zwłaszcza z jego skutecznością) to przy Jirsaku malutki jest.
Zresztą nasza trójka Sobolewski-Cantoro-Jirsak jest co najmniej równorzędna tej legijnej.
Lech z kolei stracił dziś Quinterosa, co w kontekście odejścia Zająca i Pitrego stawia ich wzmocnienia w nieco innym świetle.
Co nie zmienia faktu, że z resztą posta się zgadzam.
Mamy silną jedenastkę, ale brak wartościowych zmienników.
Dlatego przynajmniej jeden solidny transfer (takim byłoby prawdopodobnie ściągnięcie Nei) bardzo by nam się przydał.