|
raczej Szpaq, na Igrzyska jeszcze nie pojechał, a LM to on zawsze komentował.
z innej beczki - nie wiecie może czy będzie dodatek do Przeglądu Sportowego, w kształcie Skarbu Kibica na całe igrzyska? taki jak był cztery lata temu na Ateny? fajnie wszystko było opisane, cały program zawodów co do minuty.
|