Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#850
Stary 29.07.2008, 16:59
Cytat:
Rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy rozpoczną się od trzeciej kolejki - 8 sierpnia - poinformował nSport. Decyzja została podjęta na spotkaniu przedstawicieli spółki Ekstraklasa S.A i PZPN.
Co za bezsens. Niby czemu nie można zacząć grać od pierwszej kolejki , czyli meczu z Ruchem ?
Odpowiedz cytując