Cytat:
|
Rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy rozpoczną się od trzeciej kolejki - 8 sierpnia - poinformował nSport. Decyzja została podjęta na spotkaniu przedstawicieli spółki Ekstraklasa S.A i PZPN.
|
Co za bezsens. Niby czemu nie można zacząć grać od pierwszej kolejki , czyli meczu z Ruchem ?