Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2558
Stary 29.07.2008, 16:50
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Nei w Wisle ,Nei nie dla Wisly ,Nei w Wisle ,Nei nei dla Wisly ,tym razem Nei w Wisle...
http://www.wislasoccer.com/news_item_9729.htm
Podobno Araby sie też biją o niego...
Dobra czekamy na Westersyla. Może chłopak wyszpera jeszcze coś ciekawego .
http://www.sport1.bg/sport1/node/102903
Ostatnio edytowane przez piter116 : 29.07.2008 o godz. 17:01.
Odpowiedz cytując