Wyświetl pojedynczy post
ogr
Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2554
Stary 29.07.2008, 15:27
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Co sie ma wyjasniac - przeciez to jasne: Nei nie dla Wisly Centusie nie moge dac marnych 200 tys. euro bez zadnych klauzul. Przeciez za taka sume i tak sie nikogo nie kupi. Z takim podejsciem to nie dziwne,
ze szukaja wysokiego napoastnika ponad rok i poszukaja sobie jeszcze kilka lat chyba, ze przyjdzie jakis talent z ulicy.
Wiesz co mam dla Ciebie propozycję. Dziś w totka jest do wygrania około 10mln Euro. Pokaż nam że Ty nie jesteś sknera i zagraj za 'dyche' i wklej tu kupon. Jak wygrasz to połowę wygranej sumy oddasz Wiśle na transfery.
Podobnie proponuję innym forumowym płaczkom, którzy tak łatwo szastaja nie swoja kasą. Grac każdy za ile kto może i pokazać jak wam bardzo zależy na Wiśle. Zobaczymy jak zaszastacie realną gotówką!
Odpowiedz cytując