Jasne kreseq ,zauwaz jakie miernoty u nas robia kariere.Sredniak europejski w naszych warunkach oznacza prawie(bo wiadomo ze w futbolu niczego nie przewidzisz na 100%) boga
Szkoda ze z Neiem sie nie udalo ale jak tylko przyszedl pierwszy njus to od razu pisalem ze jest to s/f - nie zebym sie chwalil bo to nie bylo ciezkie do rozgryzienia.