Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
Od: 07.2008
Offline
#
621
29.07.2008, 12:03
na
stronie SKWK sa podane prawdopodobne ceny biletów na Beitar u siebie.
jesli te ceny sie potwierdzą to ...pozostawie to bez komentarza
poza tym ceny powinny zalezec od wyniku meczu w Jerozolimie
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 29.07.2008 o godz. 12:05.
sezon ogórkowy = nuda
autocontrol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do autocontrol
Znajdź inne posty napisane przez autocontrol