Maciuś napisał(a):

|
To teraz trzeba sie tylko modlic zeby przejsc Beitar bo w przeciwnym wypadku Cupial wywali Bednarza i Skorze na zbity pysk.
|
nie sądze że w przypadku niepowodzenia w meczu z Beitarem do tego by doszło.Nikogo lepszego w Polsce od Skorży Cupiał nie znajdzie a na fachowca z zagranicy nie staćJeśli zaś chodzi o Bednarza to jest do niego sporo zastrzeżeń i tu mozna sie liczyć z dymisja.Ja jednak głeboko wierze w awans do nastepnej rundy i wzmocnienia.