Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2536
Stary 29.07.2008, 08:40
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
To teraz trzeba sie tylko modlic zeby przejsc Beitar bo w przeciwnym wypadku Cupial wywali Bednarza i Skorze na zbity pysk.
nie sądze że w przypadku niepowodzenia w meczu z Beitarem do tego by doszło.Nikogo lepszego w Polsce od Skorży Cupiał nie znajdzie a na fachowca z zagranicy nie staćJeśli zaś chodzi o Bednarza to jest do niego sporo zastrzeżeń i tu mozna sie liczyć z dymisja.Ja jednak głeboko wierze w awans do nastepnej rundy i wzmocnienia.
Odpowiedz cytując