Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2534
Stary 29.07.2008, 07:37
W Wiśle nikt nie pozwoli sobie już na sytuację taką, jaka była w 2004 roku, gdy odpadliśmy z Realem a potem z Tbilisi. Kilkunastu bardzo wysoko opłacanych grajków w efekcie miało do podboju li tylko naszą rodzimą ekstraklasę. Możemy się z tym zgadzać lub nie ale takie są realia i póki co nic się nie zmieni.
Wydaje się ze 1-2 transfery do klubu zależą od wyeliminowania Beitaru, co otworzy możliwość gry o fazę grupową UEFA. W przeciwnym wypadku (odpukać) na transfery sie raczej nie doczekamy.

A co do Nei to pewnie już w czwartek Bułgarzy powiedzieli Wilczkowi że o ile Wisła nie zmieni swojej oferty to CSKA jej nie akceptuje.

Kokoszka natomiast podpisał pewnie oświadczenie - podobnie jak Dolha - że jest wolnym zawodnikiem a na tej podstawie Empoli podpisało z nim kontrakt. Dzięki temu oni są czyści w razie problemu. Odpowie tylko i wyłącznie grajek. Co tym bardziej pokazuje jak bardzo jest pewny swoich racji - lub jak bardzo jest niedoinformowany.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 29.07.2008 o godz. 07:40.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując