Pawel.Busko napisał(a):

Co sie ma wyjasniac - przeciez to jasne: Nei nie dla Wisly

Centusie nie moge dac marnych 200 tys. euro bez zadnych klauzul. Przeciez za taka sume i tak sie nikogo nie kupi. Z takim podejsciem to nie dziwne,
ze szukaja wysokiego napoastnika ponad rok i poszukaja sobie jeszcze kilka lat chyba, ze przyjdzie jakis talent z ulicy.