Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2532
Stary 29.07.2008, 07:31
Pawel.Busko napisał(a):Wyświetl post
http://wislasoccer.com/news_item_9728.htm

Narazie nic ciekawego... Jutro powinno się wszystko wyjaśnić..
Co sie ma wyjasniac - przeciez to jasne: Nei nie dla Wisly Centusie nie moge dac marnych 200 tys. euro bez zadnych klauzul. Przeciez za taka sume i tak sie nikogo nie kupi. Z takim podejsciem to nie dziwne,
ze szukaja wysokiego napoastnika ponad rok i poszukaja sobie jeszcze kilka lat chyba, ze przyjdzie jakis talent z ulicy.
Powód: uważaj, żebyś bana nie zaliczył...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2008 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując