|
czy któreś ogólnopolskie radio będzie transmitowało mecz Beitar-Wisła? Pomimo usilnych starań wylądowałem w autobusie w godzinach meczu... Kiedyś mecze międzynarodowe transmitowała Jedynka, ale patrząc po ramówce to te czasy minęły..
a jeśli znacie jakieś lokalne, w których może być tramsisja to też bym prosił - a nuż się uda!
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez dostuffca : 28.07.2008 o godz. 22:15.
|