Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1128
Stary 28.07.2008, 22:14
czy któreś ogólnopolskie radio będzie transmitowało mecz Beitar-Wisła? Pomimo usilnych starań wylądowałem w autobusie w godzinach meczu... Kiedyś mecze międzynarodowe transmitowała Jedynka, ale patrząc po ramówce to te czasy minęły..

a jeśli znacie jakieś lokalne, w których może być tramsisja to też bym prosił - a nuż się uda!
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez dostuffca : 28.07.2008 o godz. 22:15.
Odpowiedz cytując