Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
taki_maly_ktos
Member
Od: 04.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
1125
28.07.2008, 21:31
Koko_1906
napisał(a):
ulica Głowackiego- jaka to dzielnica? Łobzów? No i czy te rejony są Wiślackie? Od października zmieniam adres, wiec robię rozeznanie
Bronowice.
życie bym dała za krakowską Wisłę...
taki_maly_ktos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do taki_maly_ktos
Znajdź inne posty napisane przez taki_maly_ktos