Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2518
Stary 28.07.2008, 19:28
picasso napisał(a):Wyświetl post
a gdzie się ma Wisła śpieszyć?powiadomili pzpn(?),zeby nie wysyłało certyfikatu do Empoli i tyle.teraz kokoszka niech się martwi.dla nas on jest i tak stracony...
stracony ,nie stracony ponoc podpisał juz kontrakt.Ciekawe,bez certyfikatu chyba nie moze grac?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując