picasso napisał(a):

|
a gdzie się ma Wisła śpieszyć?powiadomili pzpn(?),zeby nie wysyłało certyfikatu do Empoli i tyle.teraz kokoszka niech się martwi.dla nas on jest i tak stracony...
|
stracony ,nie stracony ponoc podpisał juz kontrakt.Ciekawe,bez certyfikatu chyba nie moze grac?