Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
 
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2514
Stary 28.07.2008, 19:02
Blacha92 napisał(a):Wyświetl post
http://goool.pl/main.php?id=13700
Miodzio

To już było wiadome od czwartku. Z Beitarem bez wzmocnień, ponieważ nie zgłosimy już go do II rundy el. LM.


@ westersyl

Czytałem na stronie CSKA, ze ma jakiegoś wirusa...moze to tym spowodowane...
Ostatnio edytowane przez kądzikowski : 28.07.2008 o godz. 19:12.
Odpowiedz cytując