Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?
Offline
#
2514
28.07.2008, 19:02
Blacha92
napisał(a):
http://goool.pl/main.php?id=13700
Miodzio
To już było wiadome od czwartku. Z Beitarem bez wzmocnień, ponieważ nie zgłosimy już go do II rundy el. LM.
@ westersyl
Czytałem na stronie CSKA, ze ma jakiegoś wirusa...moze to tym spowodowane...
Ostatnio edytowane przez kądzikowski : 28.07.2008 o godz. 19:12.
kądzikowski
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kądzikowski