Po prostu Wiślak napisał(a):

|
Przywołujesz Rooneya, Messiego i innych - spójrz w jakich warunkach oni byli szkoleni, a w jakich są nasi 17-latkowie. Jest oczywiste, że inaczej do gry na dobrym poziomie jest przygotowany młody piłkarz na zachodzie, a inaczej w Polsce.
|
Ale jak ten przykładowy Małecki osiągnie 25 lat i w końcu będzie można na niego postawić to przecież nie zmieni tego że Rooney trenował w super warunkach a on nie...
Nie rozumiem waszego toku myślenia, przecież my nie gramy w Premiership tylko w Ekstraklasie!! I biorąc pod uwagę różnicę tych dwóch lig to nasz Małecki jest odpowiednikiem ich Rooneya i o to chodzi, a nie o to że nasz Małecki posiada umiejętności Rooneya!