Wormal napisał(a):

|
Ale z drugiej strony Brożka Pawła w taki sam sposób się "zabijało".
|
Ehe ;D zabijało. Tylko, że on raczej nie był w stanie wygrać rywalizacji z Żurawskim, Frankowskim, czy swojego czasu z Kuźbą ;]. A skoro tak, to widać, że z niego byl taki talent jak z koziej....... I szczerze do dzisiaj nie wiem czemu się tak zachwycacie? Bo wyszedł mu jeden sezon? Jeśli będzie miał 3-4 sezony w których będzie strzelał po 17-22 bramek, to wtedy uwierzę, że to był talent. Ale póki co, to takie pianie z zachwytu na wyrost, niczym jak z Matusiaka. Jeleń jest chyba jedyny i ostatnim napastnikiem jakiego Polska wyprodukowała w ostatnim czasie i był w stanie coś zrobić za granicą.