Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2508
Stary 28.07.2008, 17:44
Wormal napisał(a):Wyświetl post
Ale z drugiej strony Brożka Pawła w taki sam sposób się "zabijało".
Ehe ;D zabijało. Tylko, że on raczej nie był w stanie wygrać rywalizacji z Żurawskim, Frankowskim, czy swojego czasu z Kuźbą ;]. A skoro tak, to widać, że z niego byl taki talent jak z koziej....... I szczerze do dzisiaj nie wiem czemu się tak zachwycacie? Bo wyszedł mu jeden sezon? Jeśli będzie miał 3-4 sezony w których będzie strzelał po 17-22 bramek, to wtedy uwierzę, że to był talent. Ale póki co, to takie pianie z zachwytu na wyrost, niczym jak z Matusiaka. Jeleń jest chyba jedyny i ostatnim napastnikiem jakiego Polska wyprodukowała w ostatnim czasie i był w stanie coś zrobić za granicą.
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez DrunkenBear : 28.07.2008 o godz. 17:46.
Odpowiedz cytując