Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2504
Stary 28.07.2008, 16:46
Wormal
oni wszyscy w wieku młodzieńczym byli na takim poziomie piłkarskim jakiego nasi młodzi piłkarze nie osiągną gdy beda mieli lat nawet 30.

A sznasę dostali na grę w podstawowych jedenastkach dostali nie dlatego że byli młodzi tylko dlatego, że byli lepszymi piłkarzami niz dotychczasowi starsi grajkowie lub tak samo dobrzy ale 10 lat młodsi.
Odpowiedz cytując