|
Wormal
oni wszyscy w wieku młodzieńczym byli na takim poziomie piłkarskim jakiego nasi młodzi piłkarze nie osiągną gdy beda mieli lat nawet 30.
A sznasę dostali na grę w podstawowych jedenastkach dostali nie dlatego że byli młodzi tylko dlatego, że byli lepszymi piłkarzami niz dotychczasowi starsi grajkowie lub tak samo dobrzy ale 10 lat młodsi.
|