Wormal napisał(a):

Ja jestem zwolennikiem młodych i perspektywicznych zawodników, którym zależeć będzie żeby zaistnieć w futbolu przez swoją dobrą grę, a nie tułaczy co rok czy dwa zmieniających klub (czyt. Nei).
I tu właśnie sprawa Jirsaka, którego temat a`propos mnie ktoś poruszył. Na niego min. właśnie liczę. Na niego, Boguskiego i Małeckiego. To właśnie na takich trza stawiać. Taki Nei zajmie miejsce Małeckiemu, któremu właśnie teraz potrzeba jak najwięcej gry. No sz****a.
|
Tylko taki Małecki nie przepchnie się z dobrze zbudowanymi obrońcami. I jego czas nadejdzie. Ale nim on będzie w stanie powalczyć w europie jeszcze trochę minie. Nam są potrzebni piłkarze, którzy nie boją się twardej gry. Właśnie Nei jest takim piłkarzem, pod tym względem przypomina Sobolewskiego, potrafi się przepchnąć, zastawić. W polskiej lidze brak jest takich zawodników na pozycji napastnika. Robak jeszcze może by spełniał takie wymogi, ale on już jest przesiąknięty szarą Polską rzeczywistością.