1q2 napisał(a):

znaczy ze nie bedzie oddzielnego? - mam rozumiec ze takze na lige styknie temat 'Wisla w lidze 08/09'
|
Już jeden taki zamknięto. Jeżeli któryś mod zdecyduje się go otworzyć, albo założyć nowy - to będzie. W przeciwnym razie zostaniemy przy ogólnym - co IMHO nie jest złym pomysłem, bo przecież dlatego go założono.
Pomijam już fakt, że powoli przygotowujemy się na wizyty gości z Beitaru i prawdopodobnie temat w dniu meczu zostałby zamknięty szybciej niż zdążyłbyś go założyć.