Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 28.07.2008, 14:51
1q2 napisał(a):Wyświetl post
znaczy ze nie bedzie oddzielnego? - mam rozumiec ze takze na lige styknie temat 'Wisla w lidze 08/09'
Już jeden taki zamknięto. Jeżeli któryś mod zdecyduje się go otworzyć, albo założyć nowy - to będzie. W przeciwnym razie zostaniemy przy ogólnym - co IMHO nie jest złym pomysłem, bo przecież dlatego go założono.

Pomijam już fakt, że powoli przygotowujemy się na wizyty gości z Beitaru i prawdopodobnie temat w dniu meczu zostałby zamknięty szybciej niż zdążyłbyś go założyć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując