puhatek1906 napisał(a):

|
Jaki klimat klubowy panuje na Nowo Huckim osiedlu Tysiąclecia?
|
Umiarkowany, ale mimo wszystko trochę więcej Cracovii..wiem, bo mieszkalem tam parę lat.
@Zienczuk8
Podejrzewam, ze w kazdym barze, w ktorym jest telewizor, ponieważ mecz jest na TVP a tą telewizje raczej każdy ma