Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
 
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1120
Stary 28.07.2008, 14:31
puhatek1906 napisał(a):Wyświetl post
Jaki klimat klubowy panuje na Nowo Huckim osiedlu Tysiąclecia?

Umiarkowany, ale mimo wszystko trochę więcej Cracovii..wiem, bo mieszkalem tam parę lat.


@Zienczuk8

Podejrzewam, ze w kazdym barze, w ktorym jest telewizor, ponieważ mecz jest na TVP a tą telewizje raczej każdy ma
Ostatnio edytowane przez kądzikowski : 28.07.2008 o godz. 19:06.
Odpowiedz cytując