Wyświetl pojedynczy post
benedictus
Junior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Elizium

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 28.07.2008, 13:32
Taki "kwiatek" z ankiety "Świata Opinii" Czyżby jakaś zmiana, a może piąta kolumna?

http://www.archiwum-futbolu.com.pl/terazpsy.htm
Ostatnio edytowane przez benedictus : 29.07.2008 o godz. 01:20.
Odpowiedz cytując