Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
benedictus
Junior Member
Od: 03.2004
Skąd: Elizium
Offline
#
279
28.07.2008, 13:32
Taki "kwiatek" z ankiety "Świata Opinii"
Czyżby jakaś zmiana, a może piąta kolumna?
http://www.archiwum-futbolu.com.pl/terazpsy.htm
Ostatnio edytowane przez benedictus : 29.07.2008 o godz. 01:20.
www.wikiliga.pl
benedictus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do benedictus
Odwiedź stronę domową użytkownika benedictus!
Znajdź inne posty napisane przez benedictus