Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 28.07.2008, 13:12
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
W sumie, to tak na gorąco sobie wymyśliłem zmianę telefonu jak okazało się, że pewien znajomek wraca z USA i wiadomo- kurs $ itp. Myślę o wydatku rzędu ok 500- 600 baksów. Czekam na propozycje ;-) Od telefonu oczekuję przede wszystkim niskiego poziomu w****ialności- czyli żeby się nie wieszał i wszystko (z netem na czele- wi-fi by się przydało) chulało sprawnie. Myślałem też o tym starszym iphonie o którym piszą przedmówcy, ale wydaje mi się on zbyt delikatny. Niech chcę też, żeby był obsługiwany przez dżojstik,ale ze znalezieniem takiego może być problem chyba. Jeśli coś przychodzi Ci do głowy, to czekam ;-)
Człowieku za tyle kasy to Ty spokojnie Nokię N95 8GB wyciągniesz, a Ty się nad N80 zastanawiasz
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 28.07.2008 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując