|
no mam najnowszą, 8.0.2 cośtamcośtamcośtam.
To jest chyba najlepszy zawodnik (patrząc po atrybutach) w tej lidze. Trzeba wziąć pod uwagę że to dopiero trzecia liga i tutaj te atrybuty są naprawdę świetne. Ja w swoim zespole np. takiego grajka nie mam mimo że przed sezonem byłem typowany na zwycięzce ligi
|