Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
hoolifan
Banita
Od: 04.2008
Offline
#
1115
28.07.2008, 09:08
Czy czeski Banik Ostrava gra w europejskich pucharach w tym roku? Gdzie i który etap?
hoolifan
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoolifan