Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 28.07.2008, 00:44
Wybacz Romy, ale nie widzę sensu zakładania nowego tematu, bo niby po kiego grzyba skoro wejdzie doń znowu jakiś.... forumowowicz nie mający do przekazania niczego merytorycznego ponad to, że temat mu się nie podoba i ten także zostanie zamknięty podczas gdy istnienie topiców o "dupie marynie" często pozostaje niezagrożone.
Trauma dość (jak widać) pojemne pojęcie, a cóż takiego traumatycznego wydarzyło się ostatnio w politycznym

Zresztą wolicie zamykać w porządku, tylko osobiście widzę kilka znacznie bardziej "traumatycznych" (jeśli już stosować tak daleko idące określenia) topiców.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 28.07.2008 o godz. 00:51.
Odpowiedz cytując