1q2 napisał(a):

Sens jest taki po pierwsze, ze banowanie za poglady(i to wcale nie skrajne) to czysta komuna.
Ja rozumiem ze fora pilkarskie rzadza sie swoimi prawami i nie mam nic przeciwko by ekstreme lewicowa(choc tu akurat bardiziej pasowaloby lewacka) traktowac 'z buta'.
Tyle ze ja nie widze by jachting pisal - adopcje dla bejow , prawa dla pedofilow , ksieza na pal,brawo dla policji za pacyfikacje kiboli itp...
|
Nie rozsmieszaj mnie. Bana za pierwszym razem dostał za wyjazd w stosunku do mnie.
Cytat:
Napisal rzecz dyskusyjna ,z czescia sie zgadzam z czescia nie ale bez jaj - bany polityczne to byly przed 89.
Chlop ma 26 lat ,udziela sie tu od dawna - generalnie jest spokojnym forumowiczem, udziela sie w roznych tematach i nawet jakby palnal bzdure to jaki jest powod by na miesiac zabierac mu mozliwosc uczestnictwa w dyskusji?
Dla mnie jest to po prostu niepojete.
ps ide spac, znaczy strzelic conieco -dobranoc na dzis
|
Fajnie, ale coś się zmieniło i pewne poczucie sprawiedliwości mam.
Raul TS napisał(a):

Przecież dobrze wiesz ze te posty które zacytowałeś są żenujące ja ich szczerze nie widziałem widocznie później zacząłem ten wątek przeglądać, i naprawdę ucieszyłem się w momencie kiedy miałeś wziąć ten temat w opiekę.
Miałem nadzieje ze ten ciekawy temat obędzie się właśnie bez takich wrzutek i osobistych podjazdów.
|
No to sobie poczytaj moje wpisy tutaj na poczatku jak tutaj pisałem, i sam doskonale zdaje sobie sprawe że schamiałem.
Też chciałbym aby tak sie stało.
Tylko wkurza mnie jedno - ktoś pisze że dało się dyskutować kiedyś, tylko nikomu nie chce się zajrzeć jak to kiedyś wyglądało.
I czy było kiedyś tak slicznie... jak to sie wszytkim wydaje.
Owszem zdobyli tu przewage zwolennicy antykomuny w pełnym tego słowa znaczeniu wymiarze, ale ile można czytac o jakiś duperelach, gdy ktoś pisze o miliardach?
A narazie powrót do zamknięcia.
Sam nie mam czasu tu ślęczeć, a jak mnie nie ma to zaraz dochodzi do noży.
Niech to ostygnie, a jak ew. wróci to moderka będzie ostra.