Wilku napisał(a):

Super.
To lubię. 
A co z poziomem tych wpisów? - kultura, cud, miód i orzeszki? - nieprawdaż - a to było tylko pobieznie i na szybko..
Jakoś nikt nie płakał - zamknijcie!!!!!!!!!!!! - bo chlew.
|
Przecież dobrze wiesz ze te posty które zacytowałeś są żenujące ja ich szczerze nie widziałem widocznie później zacząłem ten wątek przeglądać, i naprawdę ucieszyłem się w momencie kiedy miałeś wziąć ten temat w opiekę.
Miałem nadzieje ze ten ciekawy temat obędzie się właśnie bez takich wrzutek i osobistych podjazdów.