Wilku napisał(a):

|
Kolega Raul cos pieprzy ....
|
Jeszcze raz skieruje wypowiedz javy do irmana który coś w tym temacie pisał
"Uwielbiam czytać Twoje posty.
Biorę w łapki chipsy i czekam, aż ktoś zacznie ci udowadniać, że należysz do pokolenia pseudointeligentów wychowanych przez Michnika/lewaków/masonów/cyklistów (niepotrzebne skreślić)."