Wyświetl pojedynczy post
Raul TS
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z Santiago Bernabeu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 27.07.2008, 22:53
Wilku napisał(a):Wyświetl post
Kolega Raul cos pieprzy ....
Jeszcze raz skieruje wypowiedz javy do irmana który coś w tym temacie pisał
"Uwielbiam czytać Twoje posty.
Biorę w łapki chipsy i czekam, aż ktoś zacznie ci udowadniać, że należysz do pokolenia pseudointeligentów wychowanych przez Michnika/lewaków/masonów/cyklistów (niepotrzebne skreślić)."
Pozdrawiam