Raul TS napisał(a):

To są już jaja
Szkoda że to forum tak padło na psy ale jak się ma takiego Moderatra jak pan Wilku w tym temacie to się nie dziwie.
Człowieku ochłoń trochę bo zrobiłeś sobie „prywatny folwark” z tego miejsca, bana to Ty powinieneś dostać pierwszy.
|
A tak bez watpienia.
Nie jestem pod wrazeniem Słoneczka Kaszub.. więc i forum padło na morde.
Cytat:
|
Temat który powinien zostać jedną z wizytówek tego forum stało się pośmiewiskiem, gdzie towarzystwo wzajemnej adoracji pod przywódcą użytkownika „Wilka” kasują wszystkich, no prawie, którzy mogą i mają inne zdanie niż ich partyjne poglądy i program .
|
No to przyporządkuj mnie do jakieś partyji.
Cytat:
Przeglądając ten temat można zauważyć ile było tutaj osób którzy coś ciekawego mieli do napisania , osób którzy piszą na tym forum od lat, dało sobie spokój po krótkim czasie dochodząc do wniosku że nie warto schodzić do tak niskiego poziomu. Mieli jeden problem - inne zdanie niż pan Wilk i jego koledzy .
Oczywiście są przypadki gdzie głupota razi i trzeba ją zwalczać ale w tym temacie idioci to tylko jedna strona.
Wielka szkoda, ktoś wcześniej pisał że ten temat to parodia i zasługuje na tytuł w plebiscycie na najgłupszego w roku , teraz to widzę ze raczej jest to pewny kandydat.
|
Ochh... szokujacy niski poziom.
A cos konkretnego?
Cytat:
|
Bawcie się dalej pseudo fachowcy , wróżki i znawcy od wszystkiego.
|
No to po co nam przeszkadzasz w zabawie? - skoro życzysz dobrej zabawy?
ps.
Otwieram aby krynica pro publico bono, rozsadku itd. miała okazje się wypowiedzieć.