Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2494
Stary 27.07.2008, 10:51
Cytat:
No właśnie.

I tu sobie odpowiedz na pytanie czy Twoja wypowiedź jest dobrym odnośnikiem do wysokiej umiejętności ww zawodników (Nei, Uche, Cleber), którzy nota bene w poważnych klubach nie grali, a jak grali to nic nie ugrali (Uche-Bordeaux), czy też do niskiego poziomu naszej rodzimej Ligi i naszego Ukochanego Klubu.

Rezerwowy Barcy będzie gwiazdą Bayernu
rezerwowy Bayernu będzie gwiazdą Benfici
rezerwowy Benfici będzie gwiazdą Vitorii Guimaraes
rezerwowy Vitorii Guimaraes będzie gwiazdą Wisły
rezerwowy Wisły będzie gwiazdą FK Homel
itd.

Wracając do Nei - marząc o LM musimy szukać wzmocnień - czyli piłkarzy lepszych od aktualnie grających.

Jeżeli w Wiśle myślą, że piłkarzem lepszym od naszych jest zawodnik błyszczący w takich sławach jak: S.C. Olhanense, Club Atletico Montenegro czy Moreirense to młatko błosko, chrystusie panie...
Człowieku, źle to kminisz. Po pierwsze Nei jest w naszym zasięgu, a to już dużo. Po drugie, chcę u nas grać, a to bardzo ważne, bo jest duża szansa, że nie będzie robił łachy. A po trzecie u nas w lidze nie ma żadnego takiego skutecznego i silnego napastnika w dodatku z doświadczeniem europejskim. Nie będzie też problemu z aklimatyzacją, bo zna realia europejskiego futbolu, w dodatku będzie miał do pomocy trzech południowców (Cantoro, Cleber i Diaz).

Po trzecie Cleber nie był rezerwowym w Victorii Guimares tylko kapitanem i wogóle gwiazdą zespołu.

Zalecam trochę więcej optymizmu.
Odpowiedz cytując