Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 27.07.2008, 09:06
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Jedyna nadzieja to to, ze nam to Euro zabiorą wp***u. Dopóki mamy Euro każdy się boi podjąć jakąkolwiek decyzję, żeby nie go stracić. Poza tym wtedy Listek nie miałby żadnych argumentów, żeby zostać.
To pokazuje w jakim żałosnym kraju zyjemy.Trzeba posiwecic budowe od dawna wyczekiwanych stadionow,stracic szanse na zyski jakie wynikaja z tej imprezy ,zeby pozbyc sie 100 "działaczy" rodem z PRL?
Odpowiedz cytując