wolfy napisał(a):

OK. Więc ja tak tylko zapytam - gdzie ta nowa jakość?
Albo inaczej - w jakiej sferze nie związanej z wizerunkiem i mediami PO radzi sobie lepiej(albo przynajmniej - równie dobrze)niż PiS.
Martyrologię Sawickiej przemilczę.
|
Ja Ci odpowiem - w żadnej
