Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1247
Stary 26.07.2008, 20:28
jachting napisał(a):Wyświetl post
Pis nie oskarżał bez pokrycia ? Przynajmniej ?Człowieku
Pis to specjaliści od tego, są wybitnie zdyscyplinowani i są mistrzami w przebijaniu się,przyklejaniu,miedzy innym dzięki lojalnemu elektoratowi który z uwielbieniem to powtarza .
Przynajmniej to posłowie PO mają inne opinię na różne sprawy i nie trzymają się tak doktryny .
Śmieszne jest to że zaczęliście zauważać słabości które charakteryzowały Pis i jej elektorat .
Mam wrażenie że to jest taktyka partii .
Polityków przeciwnikow nie oskarżał. Chyba ze uwazasz Sawicka za ofiare represji...

Cytat:
A co do Sawickiej,najpierw była wyselekcjonowana,później manipulowana przez długi okres przez oficera,po czym przyjęła sztucznie przygotowaną przez CBA transakcję .
Nie dość że metody kontrowersyjne,to termin nie przypadkowy .Nie można się dziwić że ten "sukces" nie został entuzjastycznie przyjęty .
No i przynajmniej dziesiątki innych Sawickopodobnych zastanowi sie sto razy zanim coś weźmie do ręki.


Zbychu napisał(a):
A co kwestionujesz słowa Dorna? A może w cenzure się bawisz? Jakbym zacytował Palikota to by było że pajac więc nawet nie ma potrzeby analizować jego wypowiedzi,a tu "niestety" słowa pisowca de facto antypisowe Słowa na tyle jasne że nie ma potrzeby ich wyjaśniać.
No jak sie mamy skupiac tylko na "formie"... Ja naiwny myslalem ze masz na mysli PRLowskie skutki rządów odczuwane w zyciu codziennym przez obywateli, poprzez pogorszenie uslug/obowiazkow za ktore sa odpowiedzialne wladze centralne. Ktore to skutki nam wymienisz. Ale takie czasy że wszyscy tylko sie medialnym teatrzykiem podniecaja, bez oceny poprzez realne dzialania/zaniechania.
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 26.07.2008 o godz. 20:33.