|
Trochę zapominamy o naważniejszej sprawie czy Nei jest takim dobrym zawodnikiem i według czyjej oceny , oraz czy jest wart wysupłania kwoty oscylujacej w granicach bańki euro .
A co do polityki transferowej jest prosta zarabiać jak najmnieszym kosztem pozyskiwać graczy , co roku walczyc o majstra i przy okazji realizować marzenie super prezesa - próbować szturmu LM .
Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
|