Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2481
Stary 26.07.2008, 20:12
Trochę zapominamy o naważniejszej sprawie czy Nei jest takim dobrym zawodnikiem i według czyjej oceny , oraz czy jest wart wysupłania kwoty oscylujacej w granicach bańki euro .
A co do polityki transferowej jest prosta zarabiać jak najmnieszym kosztem pozyskiwać graczy , co roku walczyc o majstra i przy okazji realizować marzenie super prezesa - próbować szturmu LM .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując