Witam . Ja mam pytanie w sprawie zapisów na Wodzisław ,jaki dane trzeba podać ? Nie mam ani paszportu ani legitki i dowodu

mam tylko starą kartę kibica i kartę mpk

wystarczy to do zapisów ?We wtorek jadę złożyć wniosek o dowód więc to jest za późno bo zapisy są tylko w poniedziałek ? Proszę o jakieś info pewnych osób , żebym się poźniej nie zdziwił , że nie mogę jechać . dzięki z góry za odpowiedź .Oczywiście jeśli wyjazd dojdzie do skutku patrząc na naszą Polską piłkę ;/.