Wyświetl pojedynczy post
ChomikNH
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1090
Stary 26.07.2008, 19:54
Witam . Ja mam pytanie w sprawie zapisów na Wodzisław ,jaki dane trzeba podać ? Nie mam ani paszportu ani legitki i dowodu mam tylko starą kartę kibica i kartę mpk wystarczy to do zapisów ?We wtorek jadę złożyć wniosek o dowód więc to jest za późno bo zapisy są tylko w poniedziałek ? Proszę o jakieś info pewnych osób , żebym się poźniej nie zdziwił , że nie mogę jechać . dzięki z góry za odpowiedź .Oczywiście jeśli wyjazd dojdzie do skutku patrząc na naszą Polską piłkę ;/.
Ostatnio edytowane przez ChomikNH : 26.07.2008 o godz. 19:58.
Odpowiedz cytując