Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
1088
26.07.2008, 19:07
filip_wislak
napisał(a):
Czy jutro jest jeszcze ta promocja w GK w UMBRO, że jak kupie koszulkę Wisły to piłka do tego za 1 zł ?
Podbijam. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak