Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 26.07.2008, 19:07
filip_wislak napisał(a):Wyświetl post
Czy jutro jest jeszcze ta promocja w GK w UMBRO, że jak kupie koszulkę Wisły to piłka do tego za 1 zł ?
Podbijam. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.
Odpowiedz cytując