Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2477
Stary 26.07.2008, 18:33
Nie wierzę w to, że Wisła cały czas pozoruje ruchy transferowe żeby oszukiwać kibiców czy potencjalnych sponsorów. Wisła po prostu che wydawać jak najmniejsze kwoty czyli polityką transferową kieruje posunięta do granic możliwość oszczędność, która każe nawet zrezygnować z zakupu piłkarza nawet najbardziej potrzebnego jeśli jogo współczynnik cena/jakość nie jest wystarczająco niski dla RN i właściciela.
Powód: drobny błąd
Ostatnio edytowane przez Raphael : 26.07.2008 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując