|
Nie wierzę w to, że Wisła cały czas pozoruje ruchy transferowe żeby oszukiwać kibiców czy potencjalnych sponsorów. Wisła po prostu che wydawać jak najmniejsze kwoty czyli polityką transferową kieruje posunięta do granic możliwość oszczędność, która każe nawet zrezygnować z zakupu piłkarza nawet najbardziej potrzebnego jeśli jogo współczynnik cena/jakość nie jest wystarczająco niski dla RN i właściciela.
Powód: drobny błąd
Ostatnio edytowane przez Raphael : 26.07.2008 o godz. 20:38.
|