Niesiołowski też jest skuteczny ,ja uwielbiam go słuchać i często też jest bardzo śmiesznie

.I to nie bynajmniej on jest śmieszny .
No cóż on jest trochę tak jak Wilk z tego forum ,wie że ma rację i nie ma zwyczaju ustępować,iść na kompromis z poglądami choć trochę skrzywionymi .Ale Niesiołowski w przeciwieństwie do niego ma taką przewagę że podobnie uważa większość Polaków,czy może w innym przypadku on potrafi przekonać tych Polaków .