Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1243
Stary 26.07.2008, 18:13
Niesiołowski też jest skuteczny ,ja uwielbiam go słuchać i często też jest bardzo śmiesznie .I to nie bynajmniej on jest śmieszny .
No cóż on jest trochę tak jak Wilk z tego forum ,wie że ma rację i nie ma zwyczaju ustępować,iść na kompromis z poglądami choć trochę skrzywionymi .Ale Niesiołowski w przeciwieństwie do niego ma taką przewagę że podobnie uważa większość Polaków,czy może w innym przypadku on potrafi przekonać tych Polaków .
Ostatnio edytowane przez jachting : 26.07.2008 o godz. 18:55.