Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1242
Stary 26.07.2008, 17:57
z tą różnicą, że Palikot jest skuteczny, tj. trafia do określonej grupy wyborców, swoich wyborców (mi on osobiście nie przeszkadza, czasem raczej śmieszy)
Niesiołowskiego natomisat zdzierżyć nie mogę, słuchać się go nie da

Cytat:
Niesiołowski ma dosadny język ale zawsze argumentuje swoją wypowiedz i logiki trudno mu odmówić

jaja sobie robisz, co włacze TV i na niego trafę( co zdarza sie rzadko, bo tv nie oglddam, a juz an pewno nie polityki) to wyopiedzi ma zawsze emocjonalne ( wtakim wypadku argumenty traca sens nawet jezlei sie pojawią, bo wszytsko sprowadzone jest to bójki słownej)... no ale moze tak dziwenie trafiam... zawsze:/
poza tym nie tylko chodiz o to co mówi ale jak mówi,
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 26.07.2008 o godz. 18:02.