Ig 2
Najlepsze jest to że oni coś odwalając,sami się później komentują

A łażenie po mediach to ich główne zajęcie.
W ogóle my jesteśmy jakimś ewenementem pod tym względem,ale taka sytuacja widać odpowiada zarówno politykom jak i mediom .Bo większość sama prokuruje i wspomaga te szopki ,dla widza podobno....
Zagranicą wychowują sobie komentatorów i to oni głównie w studio obserwuję,oceniają i dyskutują o politykach i uprawianej przez nich polityce .