Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1222
Stary 26.07.2008, 15:27
Co sądzicie na temat budowy elektrowni atomowej w Polsce?


http://wyborcza.pl/1,75248,5491967,Atom_dla_Polski.html