Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
1222
26.07.2008, 15:27
Co sądzicie na temat budowy elektrowni atomowej w Polsce?
http://wyborcza.pl/1,75248,5491967,Atom_dla_Polski.html
Illargui
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Illargui
Znajdź inne posty napisane przez Illargui