Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline
#
31
26.07.2008, 15:12
właściwie to informację takową, że ostatni pobór, bynajmniej w mojej jednostce, jak i większości Sił Powietrznych będzie ostatni w grudniu nie wiem z tv
Maciejo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciejo
Odwiedź stronę domową użytkownika Maciejo!
Znajdź inne posty napisane przez Maciejo