Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?
Offline
#
1221
26.07.2008, 15:03
A ja moge obiema recami
i nogami podpisac sie pod tym tesktem,zwlaszcza ostatnimi zdaniami :
http://www.dziennik.pl/opinie/articl...ie_atrapa.html
Co o tym sadzicie ?
Pozdrawiam
You'll never know...
wyar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wyar
Znajdź inne posty napisane przez wyar