Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kamil1906tsw
Member
Od: 02.2008
Offline
#
1074
26.07.2008, 13:58
Czy zapisy na transport skwk do Wodzisławia są aktualne
bo w naszej lidze taki "bałagan" ze trudno mi sie połapać
Kamil1906tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil1906tsw
Znajdź inne posty napisane przez Kamil1906tsw