|
Graf Zero
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)
Offline
|
#1210

26.07.2008, 00:08
|
Wilku napisał(a): 
|
A co do spisków - wiesz że kozioł złamał przepisy r.d. i wyprzedzał nieprzepisowo (tak swoja droga ciekawe czy kaleka nie zostanie kierowca drugiego samochodu - o ile przeżyje) i jakoś nigdzie nie dopatrzyłem się info o tym czy aby drogi Bronek był trzeźwy. Ale widac że św. krowom wszystko wolno.
|
A skąd to wiadomo?
|
|