Jak sie kupuje na
www.ebay.com to płaci sie jakieś cło czy tylko opłaty związane z transportem
Mam konto na niemieckim e-bay`u. Nie wiem jak to wyglada w Polsce ale kupujac towar z USA z wysylka do Niemiec placi sie clo za towar powyzej 50 Euro. Czasem trzeba bylo tez stawic sie osobiscie po odbior w urzedzie celnym i otworzyc przesylke by zobaczyli co jest w srodku
