Wyświetl pojedynczy post
piotr 0704 dortmund
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 25.07.2008, 20:21
Jak sie kupuje na www.ebay.com to płaci sie jakieś cło czy tylko opłaty związane z transportem


Mam konto na niemieckim e-bay`u. Nie wiem jak to wyglada w Polsce ale kupujac towar z USA z wysylka do Niemiec placi sie clo za towar powyzej 50 Euro. Czasem trzeba bylo tez stawic sie osobiscie po odbior w urzedzie celnym i otworzyc przesylke by zobaczyli co jest w srodku
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
Odpowiedz cytując