WiślakNH napisał(a):

Wie ktoś czy jest napisane na stronce czy prawo jazdy już na mnie czeka?Tak jak z dowodem można było sprawdzić.
I w ogóle to trzeba iść tam gdzie odbiera sie dowody (Urząd Miasta?)
|
no wlasnie to teraz ja sie zapytam gdzie mozna sprawdzic czy dowod czeka
