Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1205
Stary 25.07.2008, 19:26
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Jak obie strony dały do pieca?
A świstak siedzi i zawija w te sreberka..

"Obywatelskie nieposluszenstwo" na przelomie 2005 i 2006 to tylko byla spontaniczna antycypacja oczekiwan spoleczenstwa?

Cytat:
To że każdy wyborca PiSu potrafi przyznać , że obie strony dały do pieca , to jest właśnie dramatyczna próba zniwelowania dysonansu .
Każdy ktory ich olal a to nie znaczy ze kazdy wyborca PiSu bo poparcie maja solidne.

A jaka bylaby niedramatyczna? 90% dla PO i hołd publicznie oddany Tuskowi zwyciezcy? Ci co popierali PiS robili mimo ze to nie bylo cool trendy i jazzy, w przeciwienstwie do popierania PO, wiec strat moralnych i rozterek z powodu zmiany sympatii partyjej nie odczuwam. Zreszta obecnie ich poparcie nie jest wcale takie male, 25% to i tak duzo i raczej nie spadnie. Te 24-25% glosujacych raczej nie uwaza ze obie strony daly do pieca, oni sa raczej tak zagorzali ze widza wine tylko jednej strony jak i Ty. Wiec jesli ktos zrezygnowal z ich popierania to nie byl to ich staly elektorat, jakim np. jest z drugiej strony Tuskowa mlodziez ktora narazie jedzie tylko na pogonieniu Kaczorów (taki tymczasowy parasol przed dysonansem, ktory jest na reke partii rządzącej, a więc mamy do czynienia z pełną symbiozą której niezbednym elementem jest kult antypisu. Jesli widze krytyke PiSu ze strony bylych "pisowcow" to z zupelnie innych pozycji niz pieprzenie o nienawiści i dzieleniu ze strony wrzeszcacych staruszkow i piratow drogowych, wiec o jakim Ty wogole mowisz dysonansie? Od popierania PiSu odstapili do tej pory Ci ktorzy i tak zawsze stali zdecydowanie bardziej na prawo niż sam Kaczyński,)(mowiac tak abys dobrze zrozumial ;-) bylo za malo nienawisci ;-) wiec szampanow z okazji mego wstapienia w wasze partyjne szerergi nie otwieraj


Cytat:
Ja mówię o formie sprawowania rządów
A ja widze ze mowisz albo o PiSie albo o UE. Nic o rządach PO. To znaczy albo dobrze albo wogole.
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 25.07.2008 o godz. 21:03.